1. Sınıf Masaya Yapışan Sayı Doğrusu (Laminasyonlu)

  • Ürün Kodu: sayiserit
  • Marka: okulcenter
  • Stok: 20+
  • 5,00 TL
  • 0,42 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

1. sınıflar için özel olarak tasarlanan masaya yapıştırılan sayı doğrusu şeridi. 1. sınıf sayı doğrusu, her öğrencinin masasının üst kısmında kalem konulan yerden hemen sonraki yere yapıştırmak içiz özel olarak üretilmiştir. Öğrencileriniz sayı doğrusu şeridi ile sayıları, ritmik saymayı ve diğer 1. sınıf matematik uygulamalarını kolayca öğrenebilecekler.

Ürünün üzeri laminasyonlu olduğu için boyalı kısımda kazınma ve çıkma olmaz. 1 sayı doğrusu şeridi, bir öğrenci içindir. Öğrenci sayınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Üründeki bir sayının yer aldığı küçük kutucuk kutu 1 cm enindedir ve oldukça rahat okunur. Ürünün uzunluğu ise 55 cm dir ve tekli ya da ikili sıraya yapıştırmak için uygun boyutlladadır.

Ürün öğrenci sayınıza göre hazırlanır ve kesilmeden gönderilir. Makasla şeritleri birbirinden ayırma işlemi alıcıya aittir.

TESLİMAT
 
Sitemizde yer alan ürünlerin birçoğu sipariş verildikten sonra müşteri için özel olarak basılmaktadır. Bu nedenle ortalam kargo süresi 3 iş günüdür. Farklı istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Yükleniyor...