Çizgili Tahta Folyosu (1. Sınıflar İçin Tahta Folyosu)

  • Ürün Kodu: cizgifolyo
  • Marka: okulcenter
  • Stok: 20+
  • 75,00 TL
  • 6,25 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Çizgili tahta folyosu özellikle 1. sınıf öğretmenlerinin tahta kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Yapışkanlı folyodan özel olarak üretilmiştir ve üzeri şeffaf laminasyonla kaplanmıştır. İstenen Satır sayısı ile size özel olarak üretilir. Yapıştırmaya uygun olan her türlü tahtaya uygulanır.Folyoyu uygularken makasla dilediğiniz yerden kesebilirsiniz. Folyo yüzeyi parlak olduğu için tahta kalemi ile yazılıp silgi ile silinebilir.

Eğlenceli ve görsellerle süslü tasarımı sayesinde çocukları yazmaya özendirir.

Okullardaki akıllı tahtalar 100 x 160 cm civarındadır. Ürün boyu fazla gelirse makasla kesilerek kısaltılabilir.Satır aralıkları MEB tarafından yayınlanan kriterlere tam uyumludur. Üç aralığın toplam yüksekliği programa uygun olarak 12 cm dir.

ÖNEMLİ UYARI !

YAZILAN YAZI SİLİNDİKTEN SONRA KALEM LEKELERİ KALABİLMEKTEDİR. EN İYİ SİLME YÖNTEMİ KURU KAĞIT HAVLUDUR. ARADA BİR KOLONYA İLE TEMİZLENEBİLİR. KALİTELİ KALEM KULLANILMASI TAVSİYE OLUNUR. LÜTFEN BU UYARIYI DİKKATE ALARAK SİPARİŞ VERİNİZ. AKSİ HALDE BU SEBEPTEN KAYNAKLI İADE TALEPLERİ KARŞILANMAYACAKTIR.

TESLİMAT
 
Sitemizde yer alan ürünlerin birçoğu sipariş verildikten sonra müşteri için özel olarak basılmaktadır. Bu nedenle ortalam kargo süresi 3 iş günüdür. Farklı istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Yükleniyor...