Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0850 840 78 16 - 0346 241 42 42
Bilim Fuarları Yeniden

Bilim Fuarı okulallarda en son 2019 yılı ilkbaharında yapılmıştı. Sonrasında yaşanan korona salgınından dolayı 2 dönem malalesef bilim fuarı yapılamadı.

Ülkemizde aşılamanın artması ile birlikte Eylül ayında okulalr yeniden açıldı. Okulların açılmasıyla birlikte Bilim Fuarı için önceki yıllarda başvuru yapan öğretmenlerimizin proje basşvuruları onaylandı ve kabul edilenlerin listesi Tübitak 4006 Bilim Fuarı sayfasından yayınlandı.

Buna göre: 2020 yılında ertelenen 4006 Tübitak Projeleri 2021 yılı aralık ayına kadar gerçekleştirilecek. 2021 yılı için yapılan Bilim fuarı proje başvuruları ise 2022 yılı bahar ayında yapılacak. yani önümüzdeki süreçte yoğun bir Bi,lim Fuarı süreci bizleri bekliyor.

Bilim fuarı yürütücü öğretmenleri, fuar tarihinden önce projede kullanackları malzemeleri temin etmeliler. Bilim fuarı ürünleri ve geriye kalan 4006 malzemeleri için kaliteli ürün satan yerleri tercih etmeliler. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise Tübitak Bilim fuarına uygun fatura kesimi. yapılan alışverişler sonucundan yürütücü adına kesilecek olan faturada mutlaka “TÜBİTAK …….. no’lu 4006 Bilim Fuarı Projesi” ibaresi geçmeli. aksi halde faturanız geçersiz olacakytır.

Bilim fuarı ürünleri ve malzemeri için en güvenli sitelerden biri olan Okul Center diğer okul ürünlerinde olduğu gibi Tübitak Bilim Fuarı ürünlerinde de hizmetinizde.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KALİTELİ ÜRÜN VE BASKI

Piyasadaki en kaliteli ürünlere 1. sınıf baskı yapılarak üretilir.

ESNEK ÖDEME SEÇENEĞİ

Alışverişlerinizi kredi kartıyla ya da kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.