Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0850 840 78 16 - 0346 241 42 42
Tübitak 4006 Bilim Fuarı Proje Örneği 2

Bilim Fuarı Proje Adı: Sosyal medya ve online platformlar toplumsal değerlerimizi nasıl etkiler? adlı bilim fuarı proje örneği.

Bilim Fuarı Proje Türü: Araştırma

Bilim Fuarı Proje Alanı: Değerler eğitimi.

Bilim Fuarı Projesinin Amacı: Bu bilim fuarı prpjesinde 11 yaş üstü çocukların sosyal medya ve online içerik kullanımlarının ve paylaşımlarının öğrencilerin değeri üzerindeki etkisini araştırmak.

Bilim Fuarı Projesinin Yöntemi: Prpjede kullanılmak üzere ön bilgi toplamak üzere öncelikle öğrencilere yöneltilmek üzere bir anket hazırlayacağız. Bu anketteki soruların vatan sevgisi,sevgi,saygı,dürüstlük,misafirperverlik,sorumluluk,empati gibi toplumsal değerleri içinde barındırmasına dikkat edeceğiz. Sonrasında rastgele seçilen 11 yaş üstü ortaokul öğrencilerine bu anketi uygulayacağız. anket sonucunda elde ettiğimiz sonuçları grafiğe dökerek yüzdesel olarak dercelendirip sonrasında değerlendireceğiz. Değerlendirme sonucunda gerekli tedbirleri almak için planlamalar yapacağız.

Bilim Fuarı Projesinden Beklenen Sonuç: Tüm toplumun gününn her anında  kullandığı sosyal medyada karşılaştığımız yayınlar, gördüğümüz resimler, kullanıcıların yaptığı paylaşımlar, ve beğenip takip ettiğimiz konular toplum üzerinde çeşitli etkilere yol açmaktadır. Bu etkilerden özellikle olumsuz olanları mercek altına larak olası çözüm önerileri geliştirmek ve bunları uygulamak noktasında tedbir almaya çalışmak.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KALİTELİ ÜRÜN VE BASKI

Piyasadaki en kaliteli ürünlere 1. sınıf baskı yapılarak üretilir.

ESNEK ÖDEME SEÇENEĞİ

Alışverişlerinizi kredi kartıyla ya da kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.