Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0850 840 78 16 - 0346 241 42 42
Tübitak Bilim Fuarı İçin Yürütücülerin Yapması Gerekenler

 

TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI için başvuru yapan okullarımızın bazılarının başvurusu kabul edilmiştir. Bu bağlamda başvuru yapan proje yürütücülerinin yapması gerekenler:

1.      TÜBİTAK 4006- Bilim Fuarları web sitesinden kişisel şifreleri ile giriş yapıp kendilerine TÜBİTAK tarafından gönderilen sözleşmeyi indirmeleri gerekir.

2.      Tek nüsha halinde, eksiksiz olarak doldurularak, yetkili kişilerce imzalanmış ve her sayfası yürütücü tarafından paraflanmış şekilde (Adres: TÜBİTAK Mali İşler ve Sözleşmeler Müdürlüğü TÜBİTAK Ek Hizmet Binası Akay Cad No:6 Bakanlıklar/ANKARA) belirtilen adrese kargoyla ya da iadeli-taahhütlü olarak göndermeniz gerekmektedir.

3.      Sözleşmenizin TÜBİTAK’a ulaşıp ulaşmadığını merak etmeniz durumunda lütfen kargo firmanızdan kontrol ettiriniz. Sözleşmeniz TÜBİTAK’a ulaştıktan sonra imzalamasını müteakip, TÜBİTAK'a bildirdiğiniz ve yürütücü adına açılmış olan IBAN numaranıza destek miktarı en kısa sürede aktarılacaktır. Hesabınıza desteğin aktarılması sözleşmenin imzalanmasından itibaren yaklaşık bir ayı bulabilmektedir.

4.      TÜBİTAK desteğinden yapılan harcamalara ait belgeler (yazar kaza fişi hariç; fatura, makbuz vb.), TÜBİTAK tarafından gerektiğinde yapılacak denetimlerde gösterilmek üzere genel hükümler çerçevesinde* proje yürütücüsü tarafından muhafaza edilecektir, TÜBİTAK’a elden veya posta yoluyla herhangi bir harcama belgesi gönderilmeyecektir. Yürütücülerin tayininin çıkması durumunda, okul idarecileri faturaların aslı gibidir kaşeli birer nüshalarını okulda dosyalamalıdır. Desteğin kullanımıyla ve diğer hususlarla ilgili olarak çağrı metninde verilen açıklamalara uymanız gerekmektedir.

5.      Fatura bilgileri TÜBİTAK tarafından talep edildiğinde belirtilen tarihlerde bilimiz.tubitak.gov.tr adresine yüklenecektir.

6.      Sözleşmenizin TÜBİTAK’a ulaşması proje başvurunuzun kabul edildiği ve okulunuzun Bilim Fuarı sürecine kesin olarak dahil olması anlamına gelmektedir.

7.      Proje desteğinin başvuruda belirttiğiniz banka hesabına aktarımı, gönderdiğiniz sözleşmenin TÜBİTAK tarafından imzalanmasını takiben bir ayı bulabilmekte olup, süreç Mali Denetleme ve Sözleşmeler Müdürlüğümüz tarafından yürütülmektedir.

8.      Sözleşmeniz ve faturalandırma ile ilgili sorularınızı (0312) 298 9661 numaralı telefon yoluyla yönlendiriniz.

 

9.  Fuar sonuç raporu ve Fuar mali raporu kısmı sistemde daha sonra açılacaktır. Öğrenci projeleri, fuar ve fatura bilgileri bu kısım açıldıktan sonra sisteme girilecektir. 

10.  Yapılacak bilim fuarında robot kiti ile yapılacak projelere yer verilmesi durumunda yürütücüler tarafından http://www.bilimgenc.tubitak.gov.tr/koselerimiz/robot-bilim-projeleri adresinde yer alan projeler örnek alınacaktır. Robot projesi yapacak okullara TÜBİTAK aracılığı ile eğitim verilmeyecektir. Robot projesi yapmak isteyen okullar destek miktarından robot kiti ve eğitim harcaması yapabilecektir.

 (*) Kamu idarelerinin hesap ve işlemlerine ilişkin her çeşit belge ve bilgi, genel yönetim kapsamındaki kamu idareleri için ilgili idarenin kontrol ve gözetiminde bütçe yılının bitiminden başlayarak zaman aşımını kesen ve durduran haller hariç on yıl süreyle saklanır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KALİTELİ ÜRÜN VE BASKI

Piyasadaki en kaliteli ürünlere 1. sınıf baskı yapılarak üretilir.

ESNEK ÖDEME SEÇENEĞİ

Alışverişlerinizi kredi kartıyla ya da kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.