Sipariş ve Destek 0850 840 78 16 - 0346 241 42 42
Ürün İade Şartları

*Verdiğiniz siparişler PTT Kargo güvencesi ile adresinize kadar gelir.

 

*Aldığınız ürünün hasarlı, eksik ya da farklı gelmesi halinde bizimle iletişime geçerek sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

*Ürünleri aldıktan sonra 7 iş günü içerisinde, kullanılmamış ve hasarsız olmak kaydıyla iade edebilirsiniz.

 

*Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler iade kapsamı dışındadır. Ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

*Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılarak iade edilemez. Talepleriniz uyarınca sizin için özel olarak üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade alınmayacaktır.

 

*Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

*Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

 

*Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

 

*İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

 

*Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 

*İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

 

*İadesi yapılacak olan ürünler,  siparişinizin size gönderildiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Sularbaşı Mah. İmam Hatip Sok. No11/A Merkez/ SİVAS

0850 840 78 16 - 0346 241 42 42
bilgi@okulcenter.com.tr
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.