Mıknatıslı Çizgili Tahta Folyosu Çizgili

  • Ürün Kodu: cizgifolyomıknatıs1
  • Marka: okulcenter
  • Stok: 20+
  • 170,00 TL
  • 14,17 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

1.Sınıf öğretmenlerinin akıllı tahta kullanımını kolaylaştıracak mıknatıslı çizgili tahta folyosu kareli. Mıknatıslı tahta folyosu MEB'in Türkçe programına uygun olarak hazırlanmıştır. Üst aralık 4, orta aralık 5 ve alt aralık 4 cm olarak tasarlanmıştır.Akıllı tahtaların bir çoğunun genişliği 160 cm'dir. Ürün mıknatısın tuttuğu her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Mıknatıslı olduğu için dilediğiniz zaman tahtadan alabilir dilediğiniz zaman tahtaya yerleştirebilirsiniz.Ürünü dilediğiniz zaman makasla istediğiniz yerden kesebilirsiniz

ÖNEMLİ UYARI !

YAZILAN YAZI SİLİNDİKTEN SONRA KALEM LEKELERİ KALABİLMEKTEDİR. EN İYİ SİLME YÖNTEMİ KURU KAĞIT HAVLUDUR. ARADA BİR KOLONYA İLE TEMİZLENEBİLİR. KALİTELİ KALEM KULLANILMASI TAVSİYE OLUNUR. LÜTFEN BU UYARIYI DİKKATE ALARAK SİPARİŞ VERİNİZ. AKSİ HALDE BU SEBEPTEN KAYNAKLI İADE TALEPLERİ KARŞILANMAYACAKTIR.

TESLİMAT
 
Sitemizde yer alan ürünlerin birçoğu sipariş verildikten sonra müşteri için özel olarak basılmaktadır. Bu nedenle ortalam kargo süresi 3 iş günüdür. Farklı istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Yükleniyor...